Ana Sayfa Alkol Çeşitleri Absolut Votka Nedir Nasıl İçilir

Absolut Votka Nedir Nasıl İçilir

0
Absolut Votka Nedir Nasıl İçilir

  

    ilk kez olmak üzere 1979’da New York şehrinde piyasaya sürüldü. Kısa sürenin ardından sonra, şehrin ve dünyanın ve dünyanın iyi ve en çok konuşulan votkası oldu. Ancak vodkasının tamamen temiz ve doğal tadının arkasındaki tarif, aslında 30 yıldan çok daha eskidir. İsveç’in Stockholm kentinde bulunan ve ikonik Absolut şişesine ilham veren 18. yüzyıla ait bir ilaç şişesi olmuştur.  

Vodka Tadı Neye Benzer? 

Vodka, sadece doğal malzemelerden yapılmış bir İsveç votkası olmak ile beraber  diğer bazı sıradan votkalardan farklı olarak, herhangi bir ilave şeker ve katkı maddesi içermez. Bu yüzden tamamen doğal bir vodka içmek istiyorsanız Absolu sizin için iyi bir başlangıç olacaktır. Dememiz o ki absolut vodka olabildiğince temiz ve doğaldır. Yine de, belirli bir tadı vardır: Zengin, tam gövdeli ve prüzsüz olan, yumuşak içime sahip bir vodkadır. Bu tadların arkasından kuru meyve tadları vodkayı takip etmektedirler. 

Mükemmel Bir Deneyim Yaşayın 

1879’da Lars Olsson Smith, Rent Brännvin’i yaptığı sürekli damıtma sistemini tanıttı. Her zamanki üç veya dört kez yerine, sonsuz sayıda damıtıldı. 100 yıl sonra olarak yeniden tanıtıldı. Bu yüzden yukarıda tanıtımını yaparken aslında Absolutun kökeninin daha eskiye dayandığını belirtmiştik. Absolut’un yapıldığı yol değişmeyeceğinden, ne votkanın gerçek tadı da değişmeyecek. 


No tags for this post.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz