Perşembe, Aralık 7, 2023
Ana Sayfa Diğer Don Papa, Sherry Casks Finish sınırlı baskı romunu açıkladı

Don Papa, Sherry Casks Finish sınırlı baskı romunu açıkladı

0
2421
 Filipinler merkezli premium rom markası  , büyüyen portföyüne şeri fıçılarda yeni bir sınırlı baskı ifadesi getirdi.

Finish, Don Papa koleksiyonundaki orijinal Don Papa, 10 yaşındaki Don Papa ve Rare Cask'a katıldı.

Süt tozu damıtılmış melas esaslı, Amerikan meşesi eski fıçılarında dört yıl, ardından dört farklı tipte fıçı fıçıda 18 aydır: Fino, Pedro Ximenez, Krem ve Palo Cortado.

Bunu takiben, Rumlar Don Papa'nın ana karıştırıcısı tarafından% 45 ABV' filtrelenmemiş ve şişelenmiş bir sınırlı baskı ifadesi üretmek için dikkatlice karıştırılır.

Erik, koyu çikolata ve olgun incir notaları “burun üzerinde pürüzsüz ve meyveli” olarak tanımlanan, farklı şeri fıçılarının harmanının getirdiği lezzet ve dokuların Don Papa içmeye “başka bir boyut getirmesi” söylenir. deneyim.

Sherry Casks Finish, Papa Isio'nun hikayesinin saygısızlığını korurken, adanın İspanyol mirasını yansıtan tasarım ortağı Stranger & Stranger'ı ambalaj tasarımı ile barok esintili bir tasarımda sunarken, aslında bir şeker plantasyonundaki ustabaşı, ülkesi için savaşan devrimci kahramanı dönüştürdü. bağımsızlık.

Birleşik Krallık'ta Quintessential Brands tarafından dağıtılan Sherry Casks Finish, yalnızca Harvey Nichols'ta ve İngiltere çapında çeşitli bar ve restoranlarda satışa sunulacak.

Roma ve Madrid'de lansmanından sonra, Don Papa ekibi, Londra Haftası sırasında İngiltere'deki basın ve içki endüstrisine yeni Sherry Cask Finish'i başlatmayı seçti. Holborn'daki St Andrew Kilisesi'ndeki Barok Oda'nın barok çöküşüyle ​​çevrili.

Marka, ünlü İspanyol şef Joseba Lasa'nın Adrian Smith'ten şerbet ve şarap yorumuyla oluşturduğu bir İspanyol ve Filipinli tapas ve şeri eşleştirme ziyafetine ev sahipliği yaptı ve yakında Amazon Prime gösterisinin yıldızı olacak – The Three Drinkers. Brunel Quartet, gastronomik deneyime barok esinli bir film müziği sundu.