Cuma, Aralık 4, 2020
Ana Sayfa Alkol Çeşitleri Hendrick'in 'i İskoçya'da Olağanüstü Yeni Cin Sarayı'nı Tanıttı

Hendrick’in Gin’i İskoçya’da Olağanüstü Yeni Cin Sarayı’nı Tanıttı

Hendrick’in Cin’i 1999’da piyasaya sürüldüğünden beri en önemli gelişimini açıkladı. Bu, buluşu ve merakı ile ünlü bir cin olan yeni bir ihtişamlı evi ortaya çıkardı : Hendrick’in Sarayı.

Hendrick’in tadı başka bir cin gibi değil çünkü başka cinler yapılmaz ya da onun gibi olmaz. Bu buluş ruhu, genişlemeye kadar uzanır.

Hendrick’s Cin sarayı, muhteşem ve etkileyici bir Viktorya dönemi esintili palmiye evine giden gizemli ve büyüleyici duvarlı bir bahçeye sahiptir. Bu, dünyanın dört bir yanından gelen sıra dışı botanik ve floraları yetiştirmek için kullanılan iki botanik sıcak ev tarafından kuşatılmıştır. İçinde meraklı bir lezzet kütüphanesi bulunan Lesley’in laboratuvarı, bilimsel öğrenmeyi teşvik eden bir konferans salonu ve şık bir bar bulunmaktadır.

Ve tabi ki, iki tane çarpıcı yeni ev var. Ve 1948 yılında inşa edilmiş bir orijinal ve bir kez tam bir reprodüksiyon içeren iki Carter Heads. Yeni duruşlar, adeta bir yıl boyunca, Hendrick’in başlattığı gün yaptığı gibi tadı aynı lezzetli sıvıyı üretiyor.

Bağımsız global spirts şirketine sahip olan William Grant & Sons, Hendrick’in geleceğine duyduğu güven ve heyecanın bir yansıması olan görkemli genişlemeye 13 milyon £ (yaklaşık 17 milyon dolar) yatırdı. İnovasyon her zaman markanın Dna’sında olmuştur. Küresel cin patlamasına öncülük etti ve süper-premium cin kategorisine öncülük etti ve yaratmaya devam ediyor.

  Bununla birlikte, harika yeni damıtım ürünlerimizden tam anlamıyla yararlanmaktan ve deneysel sıvılar üzerinde çalışmaya başladığım için heyecanlıyım ve heyecanlıyım. Bunlardan bazıları, gelecekte Hendrick’in gelecekteki sürümleri ve potansiyel yeni ifadelerine dönüşecek ”

 Markanızda yarattığı güce ve lider rolüne başlamasına yardımcı olan markadaki güvenimizi temsil ediyor. ”


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Phijama Fest

Phijama Fest ilk olarak 1-7 mayıs 7 gün 7 gece sürecek  arası Antalya'da Starlight Otelde gerçekleşecek olan festival.  Türkiye'nin En Sıcak ve En Büyük...

Mekanlarda içebileceğiniz klasik kokteyller

Kokteyl çeşitliliği günümüzde oldukça çok çeşitli ve sürekli yeni tatları denemeye kapalı olan klasik kokteyl severlerin vazgeçemediği ve  mekanlarda içebileceğiniz  klasik kokteyller Sex on The...

En iyi 12 yaban eriği cinleri

Bu ılık likörün bir kadeh (veya iki) ile soğuk kış havalarını savuşturun Bu kış soğuk algınlığından uzaklaşmanın vakti geldiğinde, muhtemelen bir kış yürüyüşüne çıkmanın...

Sevgililer Günü için Kokteyl Tarifleri

. Sevgilinle bu yıl  geçirebileceğiniz 14 şubatta  yeni bir şeyler denemekten daha iyi ne olabilir? Zengin renkler ve çikolata ve şampanya gibi ...

Recent Comments