Pazar, Eylül 25, 2022

Jack Daniels

Jack Daniels

denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Jack Daniels’tir kuşkusuz olarak. 1866’dan beri kaynak suyunu şişelediklerini belirten firma buna farklı yöntemler kattıklarını belirtiyorlar. Şeker akçaağaç odun kömürü ile 10 metrelik bir düşüşle, daha sonra kendi yapımları olan el yapımı varillerinde olgunlaştırdıkları old no.7 serisinin üretimine başlanmıştır. Tennessee yapımı olan viskilerinin bir takvime bağlı olmayıp tamamen tecrübe ile üretilmiş birbirinden kaliteli ürünler ortaya konmaktadır. Firmanın seçtiği her tadımcılar tarafından tadılarak viskinin olup olmadığına karar verilmektedi ve viskinin aldığı görünüme göre değerlendirilip artık satılmaya hazır olmaktadır. Aroma ile ve tabi ki tadıyla. Jack Daniels’in bir asırdan fazla bir zaman önce yaptığı gibi işlerine aynı şekilde devam edip bunu ileriki zamanlarda da değiştirmeyeceği aşikâr.

 

Jack ve Kola

 

Jack’in kendi karışımları aralarında yer alan en popüler karışımdan birisidir. Özel olarak şişelip satılmaktadır. Viskiyi sek içemeyen ve içerisine farklı aromalar katarak yumuşatmak isteyen tüketicilerin sıkça bu ürüne başvurdukları görülür. Böylece hem yumuşak bir tad alır, hem de içerken zorlanmazsınız. Alkol oranında değişiklik olmuyor olup, sadece fazladan aroma içiyor olacaksınız. Ne zaman pürüzsüz,      kömür-mellowed Whiskey ilk cola tatlı gazozu ile tanıştı, Amerika’nın klasik doğdu. Amerikan halkı bu koktely’i oldukça çok beğenmektedir. Viskinin doğal vanilyası, kola ağır karamelleri ile mükemmel bir şekilde karışır, neredeyse ikisi birbiri için yapılmış gibi.

 

 

Jack kolayı sevenler için ayrıca    şeklinde satılmaktadır

Her burbon bir Amerikan viskisidir, ama her Amerikan viskiside burbon değildir

 

 

Jack Daniel’s Old No.7 Brand

 

Tenessee Rye

 

 

SINGLE BARREL 100 PROOF

 

 

GENTLEMAN JACK

 

FIRE

Jack Daniel’ın Viski’sinin ve kendi yaptığı eşsiz bal likörünün bir karışımı, bir çeşit ve kusursuz bir Jack. Balın pırıltısı ve doğal olarak pürüzsüz bir görünümle Jack Daniel’s Tennessee Honey, beklenmedik bir tat sunuyor.

SINIRLI VE ÖZEL ÜRETİM ÜRÜNLERİ

Bunlara ulaşabilmek için bu linkten bakabilirisiniz

https://www.jackdaniels.com/whiskey/limited


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments