Ana Sayfa Diğer Mixoloji trendleri! Sadece birkaç adımda kokteyllerinizde spirulina kullanmayı öğrenin!

Mixoloji trendleri! Sadece birkaç adımda kokteyllerinizde spirulina kullanmayı öğrenin!

0
Mixoloji trendleri! Sadece birkaç adımda kokteyllerinizde spirulina kullanmayı öğrenin!

Son dönemde , mükemmel bir şekilde eşleştirilebilecek ve olabildiğince sıkı bir şekilde inandığımız trendleri mümkün olan en iyi şekilde karşılayabilecek içerikler üretmeyi düşünüyoruz ve her şeyden önce – bu durumda önümüzde olduğumuzu düşünmeyi seviyoruz. sadece nüfusun büyük bir bölümünü etkileyen bir eğilim değil, aynı zamanda yeme alışkanlığımızın , her gün yemeklerle yediğimiz şeyin daha canlı bir bilinçliliğinin gerçek bir devriminin kapısındayız , şüphesiz ki tek sağlık ve esenliğin kaynağı, aynı zamanda giderek daha berbat bir psikolojik sağlığın sırrı, daha az stres ve kişinin kendi anlamında daha yüksek farkındalık ! Bize katılmaya hazır mısın?

Barmenin en büyük meydan okuması:

Profesyonel olarak veya evdeki misafirlerine içecek hazırlayanlar için en büyük zorluk, misafirlerinin zevklerini daha iyi karşılamak, isteklerini tahmin etmek ve onlarla şaşırtmak için mümkün olduğu kadar çabuk denemek, asla banal olmama ve yaratmalarımızı oynamaya çalışmaktır! Ayrıca en çılgın garnitürleri veya süslemeleri deneyerek ve fantastik ve parlak cam eşyalar kullanarak!

Yeni çağa ayak uydurmak, harika malzemelerle oynamak:

Birçoğumuz harika klasik kokteyllerle oynamayı ve kişisel yaratıcılığa katkıda bulunmayı seviyoruz! Bu teknik, geçmişin büyük ustaları tarafından yaratılan büyük kokteyllere sadık kalan ve onları yeni trendin infüzyonları, bitterleri veya likörlerinin ilavesiyle daha “tekil” kılan “klasikler üzerinde bir bükülme” olarak adlandırılır.

Tekillik kuralı, belirli bir besin değerine, iyi bir protein alımına ve süper yiyecekler konusunu mümkün olduğunca eşleştiren bir yaratıcılığa sahip içerikler eklemek! şu anda popüler olan “spirulina” nın durumu – bu sihirli iksir, vitaminler, demir ve kalsiyumun değerli kaynağı (düzenli olarak vegan bir diyet uygulayanlara göz attı), kesinlikle spirulina proteinin değerli bir kaynağıdır. Balıklarda doğal olarak bulunanlara göre% 70 daha fazla esansiyel yağ asidi.

Neden spirulina seçilmeli?

Bir kokteylde ilk defa bulunacak çok miktarda besin varlığından şüphe duymadan. Bir yoğurt spirulina bir yoğurt ekleyerek, yeşil güzel bir karışım oluşturmak ve barda misafirlerimizi şaşırtmak için yeşil ve çekici bir GRASSHOPPER (klasik ve popüler kokteyl) hayat verebilir! herhangi bir yapay renkler olmadan!

Bizim kendi “Spirulina” Çekirge!

Burada söz verildiği gibi klasik Grasshopper kokteyli bir twist ! Nane kreması, süt kreması ve kakao beyaz likörünün eşit parçalarda gördüğü orijinal tarifi değiştirdik;

1-mükemmel bir soya yoğurdu benim çekirge kokteylimi yaratmamda bana yardımcı olacak, bu yüzden bir vegan ruhu olacak

 

2- Spirulina Lassi’yi ( Lassi hakkında daha fazla bilgi edinmek için) klasik tanınmış çekirdekli çırpılmış kremayı değiştirmek ve “vegan” ve “bitki bazlı” tarifleri hazırlamak için hazırladık. Sonra kakao likörü ekledik, klasik tarzda sarsıldık ve her zamanki gibi yeni fotoğraf çekimlerimizi evde kullandık  mükemmel bir yaratıcılık ile nefes kesici bir fotografik sahne yarattık!

Burada soya yoğurduma buz ekleyip, Grasshopper cocktail içindeki sütlü kremin yerini aldım

Bitkisel ürün için temel bir içerik oluşturan -now sıvı-, spirulina karışımını yoğurtuma ekliyoruz. doğal yeşil renk vermek için

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz