Home Other Sazeracs Kokteyl için En İyi 4 Absinthe

Sazeracs Kokteyl için En İyi 4 Absinthe

0
Sazeracs Kokteyl için  En İyi 4 Absinthe

  

Sazerac aldatıcı basit bir kokteyl olduğunu hepimiz biliyoruz. Sadece dört malzemeye ihtiyaç duysa da – çavdar viskisi , Peychaud’un Bitters, basit şurubu ve absinthe – her şey aynı derecede önemlidir. Yüksek kaliteli alkollü içecekler kullanmak çok önemlidir ve kullandığınız şişeler kokteylin tadını değiştirecektir. Çavdar viskisi şovun bariz yıldızıyken, brazenly boozy absinthe odanın birbirine bağlandığı halidir. Burada, Sazeracs’ı karıştırmak için en iyi dört absinth markaları.  

 

Pernod Absinthe Supérieure (70 $)

Yüzde 68’lik alkolde şişelenmiş (bu bir 136 kanıttır), bu pelin otsu ve aşırı derecede kaliteli bir Sazerac kokteyli yapar. Pernod’un 1805’te yarattığı orijinal tarifine dayanarak, bu ruh Pontarlier, Fransa’dan bir üzüm eau de vie ve büyük pelin kullanır. Rezene, siyah meyan kökü ve beyaz biberin notalarıyla baharatlı ve bitkiseldir. Knob Creek’in Tek Varil Rye veya Rittenhouse Rye gibi ince bitkisel notları olan eşit derecede çıtır çıtır çıtır ile eşleştirin.

 

 

Vieux Pontarlier Absinthe Supérieure (65 $)

Fransa’nın Pontarlier kasabasında damıtılan ve dünyanın en güzel solucanlarının kaynağı olarak görülen bu pelin, parlak turunçgil notaları ve güçlü bir bitkisel omurga ile inanılmaz derecede karmaşık ve lezzetlidir. Sazerac’da kremsi bir doku ve siyah meyankökü ve rezene güçlü tatlar verir. En küçük miktar bile çavdar viskilerinde yaygın olarak bulunan pepperinessi arttıracaktır.

George Absinthe Verte (65 $)

Bu Amerikan yapımı pelin, Alameda, Kaliforniya’daki St. George Damıtımevi’nde üretiliyor. Üssü olmayan bir brendi kullanarak, solucan, rezene ve yıldız anason da dahil olmak üzere otların bir karışımı ile aşılanmış. İlk infüzyondan sonra, ruhum yeniden damıtılır ve tekrar sulanır, bu sefer nane, tarhun, limonlu balmumu, çördük otu ve ısırgan nettles ile, ince narenciye notaları, bir mentol ve orman benzeri bir lezzet ve aroma getirir. Karmaşık, tabakalı ve son derece otsu bir Sazerac yapar.

Legendre Herbsaint Orijinal Anason Likörü (35 $)

Bu teknik bir absint değil (bir anason likörü) iken, ruhun tarihi Sazerac kokteyline bağlıdır. 2007 yılına kadar, Amerika Birleşik Devletleri’nde    absinthe yasal değildi. halen bir çok ülkede yasal değil 1930’larda J. Marion Legendre tarafından düzenlendi, Herbsaint likörü, absinthe lezzetini ve booziness almak için yasal bir yoldu. Bugün hala üretilmektedir (aslında Sazerac Şirketi’ne aittir), likör New Orleans Sazerac’ın temel malzemesi olmuştur. Güçlü bir kanıtla şişelenmiş likör, içkiyi, yuvarlaklık ve ağırlık ekleyen bir tatlılık dokunuşuyla, aynı pıhtıyı aynı şekilde verir. Sazerac Company’nin çavdar viski ve Sazeracınız için bu likörü kullanırsanız, gerçekten otantik bir Big Easy kokteyli oluşturdunuz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here