Cuma, Ekim 7, 2022
Ana SayfaDiğerSazeracs Kokteyl için En İyi 4 Absinthe

Sazeracs Kokteyl için En İyi 4 Absinthe

  

Sazerac aldatıcı basit bir olduğunu hepimiz biliyoruz. Sadece dört malzemeye ihtiyaç duysa da – çavdar viskisi , Peychaud’un Bitters, basit şurubu ve absinthe – her şey aynı derecede önemlidir. Yüksek kaliteli alkollü içecekler kullanmak çok önemlidir ve kullandığınız şişeler kokteylin tadını değiştirecektir. Çavdar viskisi şovun bariz yıldızıyken, brazenly boozy odanın birbirine bağlandığı halidir. Burada, Sazeracs’ı karıştırmak için iyi dört absinth markaları.  

 

 (70 $)

Yüzde 68’lik alkolde şişelenmiş (bu bir 136 kanıttır), bu pelin otsu ve aşırı derecede kaliteli bir Sazerac yapar. Pernod’un 1805’te yarattığı orijinal tarifine dayanarak, bu ruh Pontarlier, Fransa’dan bir üzüm eau de vie ve büyük pelin kullanır. Rezene, siyah meyan kökü ve beyaz biberin notalarıyla baharatlı ve bitkiseldir. Knob Creek’in Tek Varil Rye veya Rittenhouse Rye gibi ince bitkisel notları olan eşit derecede çıtır çıtır çıtır eşleştirin.

 

 

 (65 $)

Fransa’nın Pontarlier kasabasında damıtılan ve dünyanın güzel solucanlarının kaynağı olarak görülen bu pelin, parlak turunçgil notaları ve güçlü bir bitkisel omurga inanılmaz derecede karmaşık ve lezzetlidir. Sazerac’da kremsi bir doku ve siyah meyankökü ve rezene güçlü tatlar verir. En küçük miktar bile çavdar viskilerinde yaygın olarak bulunan pepperinessi arttıracaktır.

 (65 $)

Bu Amerikan yapımı pelin, Alameda, Kaliforniya’daki St. George Damıtımevi’nde üretiliyor. Üssü olmayan bir brendi kullanarak, solucan, rezene ve yıldız anason da dahil olmak üzere otların bir karışımı ile aşılanmış. İlk infüzyondan sonra, ruhum yeniden damıtılır ve tekrar sulanır, bu sefer nane, tarhun, limonlu balmumu, çördük otu ve ısırgan nettles ile, ince narenciye notaları, bir mentol ve orman benzeri bir lezzet ve aroma getirir. Karmaşık, tabakalı ve son derece otsu bir Sazerac yapar.

 (35 $)

Bu teknik bir absint değil (bir anason likörü) iken, ruhun tarihi Sazerac kokteyline bağlıdır. 2007 yılına kadar, Amerika Birleşik Devletleri’nde    yasal değildi. halen bir çok ülkede yasal değil 1930’larda J. Marion Legendre tarafından düzenlendi, Herbsaint likörü, absinthe lezzetini ve booziness almak için yasal bir yoldu. Bugün hala üretilmektedir (aslında Sazerac Şirketi’ne aittir), likör New Orleans Sazerac’ın temel malzemesi olmuştur. Güçlü bir kanıtla şişelenmiş likör, içkiyi, yuvarlaklık ve ağırlık ekleyen bir tatlılık dokunuşuyla, aynı pıhtıyı aynı şekilde verir. Sazerac Company’nin çavdar viski ve Sazeracınız için bu kullanırsanız, gerçekten otantik bir Big Easy oluşturdunuz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments